Hakkımızda

Biz Kimiz?

2007'de kurucumuz Didem Altınbaşak Tulgan'ın Amerika'da faydalandığı beslenme planı servisini Türkiye'de bulamaması ile yola çıktık. Didem, sağlıklı yemeklerini evinde hazırlamak yerine Rafinera’yı kurarak, kolayca sağlıklı beslenme işini sadece kendi için değil binlerce kişi için de çözmüş oldu. Bir kadın girişimci tarafından 2007’de kurulan Rafinera olarak, Türkiye’nin kapıya teslim diyet yemek servisi hizmeti veren pazarını bizim yarattığımızı bugün gururla söylüyoruz. 2010 yılında Endeavor girişimcisi seçildik ve binlerde üyemizin yüzünü güldürdük! İstanbul'la yetinmedik, Ankara'da da servise başladık... Ve bu bizim için sadece başlangıçtı, kalitemizden ödün vermeden daima yenilikler sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Toplumu sağlıklı yaşam ile bilinçlendiren, müşterilerinin sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyaçlarına nerede olursa olsun taze ve lezzetli cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda akla gelen ilk Türk markası olmak ve yarattığı bilgi birikimini benzer diğer pazarlara taşımak.

Vizyonumuz

Günlük beslenme planı pazarının Türkiye’deki ilk oyuncusu olarak saygın, yaygın ve global bir oyuncu olmak; 2015 yılını yurt içinde 2 şehri kapsayan bir servis sağlayıcı olarak tamamlamamızın ardından 2019 yılında sağlıklı beslenme konusunda sunacağımız yeni ürünler ile kapıya teslim sağlıklı gıda konusunda kapsamımızı genişleterek yurtdışı pazarlara açılmak.

Değerlerimiz

  • Kalitemizi pazarlık unsuru yapmayız.
  • Araştırırız ve kendimizi sürekli yenileriz.
  • Dürüstüz, referans kabul edilmeyi hedefleriz.
  • Çevremize ve insan sağlığına katkıda bulunuruz.
  • Çalışanlarımızın gelişimini sosyal sorumluluğumuz sayarız.