Sipariş Ver

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2007'de kurucumuz Didem Altınbaşak Tulgan'ın Amerika'da faydalandığı beslenme planı servisini Türkiye'de bulamaması ile yola çıktık. Didem, sağlıklı yemeklerini evinde hazırlamak yerine Rafinera'yı kurarak, kolayca sağlıklı beslenme işini sadece kendi için değil 83.264 üzerinde kişi için çözmüş oldu. Bir kadın girişimci tarafından 2007'de kurulan Rafinera olarak, Türkiye'nin kapıya teslime diyet yemek servisi hizmeti veren pazarını bizim yarattığımızı bugün gururla söylüyoruz. 2010 yılında Endeavor girişimcisi seçildik. Ve en önemlisi 11 senede 83.264 üzerinde üyemizin yüzünü güldürdük! Onlara yaklaşık 349.709 kilo verdirdik! İstanbul'la yetinmedik, Kocaeli ve Ankara'da da servise başladık... Ve bu bizim için sadece başlangıçtı. Türkiye’nin yeni şehirlerine uzanmamızın ardından kalitemizden ödün vermeden daima yenilikler sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Toplumu sağlıklı yaşam ile bilinçlendiren, müşterilerinin sağlıklı beslenerek kilo verme ve kilo koruma ihtiyaçlarına nerede olursa olsun taze ve lezzetli cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda akla gelen ilk Türk markası olmak ve yarattığı bilgi birikimini benzer diğer pazarlara taşımak.

Vizyonumuz

Günlük beslenme planı pazarının Türkiye'deki ilk oyuncusu olarak saygın, yaygın ve global bir oyuncu olmak; 2015 yılını yurt içinde 3 şehri kapsayan bir servis sağlayıcı olarak tamamlamamızın ardından 2018 yılında sağlıklı beslenme konusunda sunacağımız yeni ürünler ile kapıya teslim sağlıklı gıda konusunda kapsamımızı genişletmek.

Değerlerimiz

  • Kalitemizi pazarlık unsuru yapmayız.
  • Araştırırız ve kendimizi sürekli yenileriz.
  • Dürüstüz, referans kabul edilmeyi hedefleriz.
  • Çevremize ve insan sağlığına katkıda bulunuruz.
  • Çalışanlarımızın gelişimini sosyal sorumluluğumuz sayarız.