Hakkımızda

Biz Kimiz?

2007'de kurucumuz Didem Altınbaşak Tulgan'ın Amerika'da faydalandığı beslenme planı servisini Türkiye'de bulamaması ile yola çıktık. Didem, sağlıklı yemeklerini evinde hazırlamak yerine Rafinera'yı kurarak, kolayca sağlıklı beslenme işini sadece kendi için değil 54.600'ün üzerinde kişi için çözmüş oldu. Bir kadın girişimci tarafından 2007'de kurulan Rafinera olarak, Türkiye'nin kapıya teslime diyet yemek servisi hizmeti veren pazarını bizim yarattığımızı bugün gururla söylüyoruz. 2010 yılında Endeavor girişimcisi seçildik. Ve en önemlisi 10 senede 54.600'ün üzerinde üyemizin yüzünü güldürdük! Onlara yaklaşık 267.542 kilo verdirdik! İstanbul'la yetinmedik, Kocaeli ve Ankara'da da servise başladık... Ve bu bizim için sadece başlangıçtı. Türkiye’nin yeni şehirlerine uzanmamızın ve sağlıklı beslenme alanında yeni ürünlerimizi 2016 yılı içerisinde pazara sunmamızın hemen ardından; 15 aylık AR-GE çalışmaları sonucu, hiçbir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz paketlerimizi, tazeliğinden ödün vermeden yakında başka yenilikler ile sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Toplumu sağlıklı yaşam ile bilinçlendiren, müşterilerinin sağlıklı beslenerek kilo verme ve kilo koruma ihtiyaçlarına nerede olursa olsun taze, katkısız, lezzetli cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda akla gelen ilk Türk markası olmak ve yarattığı bilgi birikimini benzer diğer pazarlara taşımak.

Vizyonumuz

Günlük beslenme planı pazarının Türkiye'deki ilk oyuncusu olarak saygın, yaygın ve global bir oyuncu olmak; 2015 yılını yurt içinde 3 şehri kapsayan bir servis sağlayıcı olarak tamamlamamızın ardından 2018 yılında sağlıklı beslenme konusunda sunacağımız yeni ürünler ile kapıya teslim sağlıklı gıda konusunda kapsamımızı genişletmek.

Değerlerimiz

  • Kalitemizi pazarlık unsuru yapmayız.
  • Araştırırız ve kendimizi sürekli yenileriz.
  • Dürüstüz, referans kabul edilmeyi hedefleriz.
  • Çevremize ve insan sağlığına katkıda bulunuruz.
  • Çalışanlarımızın gelişimini sosyal sorumluluğumuz sayarız.