Rafinera sosyal sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARIMIZ

Rafinera İle Zayıflıyorum
Rafinera ile Sağlıklı Besleniyorum projemizde, yeterli imkanı olmayan ve dengeli şekilde sağlıklı beslenme ihtiyacı olan kişilere yardımcı oluyoruz. Bu projemizde katılımcılarımıza sosyal sorumluluk bilinci ile bedelsiz olarak tüm hizmetlerimiz ile destek oluyoruz. Büyük mutluluk duyarak gerçekleştirdiğimiz projemizi incelemek veya başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.
Geri kazanım, geri dönüşüm
Geri kazanım, geri dönüşüm projemize katlanabilir Rafinera kutularınızı biriktirerek siz de katılabilirsiniz.
0212 323 30 10 no'lu Hizmet hattımızı aradığınızda seçeceğiniz Perşembe, Cuma, Cumartesi günlerinden birinde; tarihlendirdiğiniz ve sevkiyatımızın olduğu bir servisiniz olduğu sürece; her hafta, haftada bir düzenli olarak kuryeniz biriktirdiğiniz kutuları sizden teslim alacaktır. Kutularınız ayrıştırılacak, uygun olanlar dezenfekte edildikten sonra yeniden kullanılacak, kalanlar ise geri dönüştürülecektir.
Sokak Hayvanları
Sokak Hayvanları günümüzde bakıma ve sevgiye muhtaç olarak yaşamaya çalışmaktadırlar. Bu minik dostlarımız bizim için çok değerli olduğundan Rafinera olarak, üretim fazlası yemeklerimizi çeşitli hayvan barınakları vasıtasıyla onlara göndererek beslenmelerine yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.
STKlar ve yardım dernekleri
STK’lar ve Yardım Dernekleri ile dönemsel yaptığımız projelerde yer almaktan gurur duyuyoruz. Çocuklarımız, eğitim, çevre ve doğal kaynakların korunması, insan hakları, kadınlarımızın topluma kazandırılması gibi çeşitli dallarda çalışan her türlü kuruluşla yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalar ile farkındalığı artırmayı amaçlıyoruz.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte yarattığımız Bir Kapak Bir Hayat projemizde BİR KAPAK BİR HAYAT olsun dedik. Projemizi incelemek ve destek olmak için TIKLAYINIZ.