Kararını Verdiysen Hemen Başlayalım!

20 günlük yemek paketlerinde geçerli %8 + %8 İNDİRİM kampanyasından hangi Rafinera paketi ile faydalanmak istersin?

Düşük Yağ Oranı Mı? Yoksa Yüksek Protein Mi? Tarafını Seç!

İster düşük karbonhidrat ve yüksek proteinli Protein Plus yemek paketimiz ister düşük yağ oranı ile Classic yemek paketimizi kullanın. 20 günlük siparişlerinizde %8 + %8 İNDİRİM! Kampanyadan faydalanmak için 02123233010 Hizmet Hattımızdan arayabilirsiniz ya da telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!

Kalorisi Hesaplanmış Yemekler Her Sabah Kapınızda!

Aç kalmadan, kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip besinler ile sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız Rafinera Classic menüleri tam sizin ihtiyacınıza göre planlandı.

Rafinera Classic paketlerindeki başarımızın sırrı menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları çerçevesinde düşük yağ ile beslenmek vücudunuzda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemeklerin keyfini çıkartmak.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

Yüksek Protein, Düşük Karbonhidrat ile Beslenme

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Rafinera Protein Plus beslenme planı; aktif yaşam tarzına sahip, proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz. Karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Tüm 20 Günlük Paketlerde %8 + %8 İNDİRİM!

01 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında 20 günlük Classic ve Protein Plus siparişlerinizde %8 + %8 İndirim! Hemen Yararlanın!
    Classic
Sipariş Ver
Protein Plus
Sipariş Ver

İster 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!


Tüm 20 Günlük Paketlerde %8 + %8 İNDİRİM

SİPARİŞ OLUŞTUR

KALORİ SEÇİMİ

Tercih ettiğiniz günlük kalori miktarını belirleyin.


ÖĞÜN SEÇİMİ

Size en uygun öğün paketini belirleyin.

*Kahvaltı, öğlen, akşam yemekleri ve 2 ara atıştırmalık öğün
KALORİ SEÇİMİ

Tercih ettiğiniz günlük kalori miktarını belirleyin.


ÖĞÜN SEÇİMİ

Size en uygun öğün paketini belirleyin.

*Kahvaltı, öğlen, akşam yemekleri ve 2 ara atıştırmalık öğün
GÜN SEÇİMİ

Kaç günlük paket istediğinizi belirleyin.

/ GÜN

ÇATAL VE BIÇAK SEÇİMİ

Kaç adet çatal/bıçak seti istediğinizi belirleyin.

/ ADET

Toplam Tutar :
KUPON KODU
KUPONLARIM

KAMPANYALAR
  HESAP ÖZETİ
  Paket Tercihi :
  Paket Sayısı :
  Çatal ve Bıçak Sayısı :
  Ara Toplam :
  Kupon İndirimleri :
  Kampanya İndirimleri :
  Ödeme Tutarı :