Kararını Verdiysen Hemen Başlayalım!

15 günlük yemek paketlerinde geçerli +2 PAKET HEDİYE kampanyasından hangi Rafinera paketi ile faydalanmak istersin?

Sağlıklı Beslenmeye İlk Adım!

Dengeli ve düzenli beslemenin bağışıklık sisteminin güçlenmesindeki rolü çok önemli. Diyetisyen ve beslenme danışmanlarımız gözetiminde tüm Rafinera menülerini bağışıklık sistemini güçlendiren C ve E vitamininden zengin, yüksek antioksidan içeriğine sahip olacak şekilde planlanlıyoruz. Kampanyadan faydalanmak için ister 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!

Düşük Yağ Oranı Mı? Yoksa Yüksek Protein Mi? Tarafını Seç!

İster düşük karbonhidrat ve yüksek proteinli Protein Plus yemek paketimiz ister düşük yağ oranı ile Classic yemek paketimizi kullanın. 15 günlük siparişinizde +2 Paket HEDİYE! Kampanyadan faydalanmak için 02123233010 Hizmet Hattımızdan arayabilirsiniz ya da telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!

Kalorisi Hesaplanmış Yemekler Her Sabah Kapınızda!

Aç kalmadan, kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip besinler ile sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız Rafinera Classic menüleri tam sizin ihtiyacınıza göre planlandı.

Rafinera Classic paketlerindeki başarımızın sırrı menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları çerçevesinde düşük yağ ile beslenmek vücudunuzda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemeklerin keyfini çıkartmak.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

Yüksek Protein, Düşük Karbonhidrat ile Beslenme

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Rafinera Protein Plus beslenme planı; aktif yaşam tarzına sahip, proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz. Karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Tüm 15 Günlük Paketlerde +2 Paket Hediye

01 - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında 15 günlük Classic ve Protein Plus siparişlerinizde +2 paket hediye! Hemen Yararlanın!
    Classic
Sipariş Ver
Protein Plus
Sipariş Ver

İster 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!


+2 Paket Hediye