ne yiyeceğinizi düşünmenize gerek yok

Ne yiyeceğinizi düşünmenize gerek yok!

Aç kalmadan, kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip besinler ile sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız her sabah kapınıza gelen Rafinera Classic menüleri tam size göre.Rafinera ile artık ne yiyeceğinizi ve bu yemeklere nasıl ulaşacağınızı düşünmenize gerekmiyor. Daha sağlıklı ve lezzetli yemeklere ulaşmak için beklemeyin, Rafinera her sabah kapınızda.

Diyetisyenlerimiz “3 ana ve 2 atıştırmalık ara öğün” olmak üzere tüm gün boyunca tüketmeniz gereken toplam 5 öğün yemeği önerse de; ihtiyacınıza göre daha az sayıda öğün içeren paketlerimizden de faydalanabilirsiniz. Önemli olan Rafinera’yı sizin yaşam tarzınıza adapte edebilmek.

beslenmeniz emin ellerde

Yoğunluğu dert etmeyin,
beslenmeniz emin ellerde…

​​“İş yoğunluğumda ne yiyeceğim diye düşünmek ve bunu planlamak ile ilgilenemiyorum” diyenlerdenseniz Rafinera sizin için burada. Her gün ne yiyeceğinize karar vermek, planlamak ve gelmesini beklemek için harcadığınız vakti artık kendinize ayıracağınız bir zaman olarak değerlendirebilirsiniz. Siz sadece “sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorum” kararını verin, Rafinera bu amacınıza destek olmak için istediğiniz yemekleri size getirsin.

Rafinera; Classic ve Protein Plus olarak 2 farklı beslenme planı seçeneği ile lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Rafinera'da Yemek Kartı ile Ödeme Dönemi

Rafinera’dan vereceğiniz tüm siparişlerde anlaşmalı yemek kartlarını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yemek kartı ile ödemek istediğinizi müşteri temsilcilerimize iletmek.

Rafinera'da Yemek Kartı ile Ödeme Dönemi

Yemek kartı ile ödeme yapmak için biz sizi arayalım…