Sipariş Ver

Kilo Verdiren Yemekler Her Sabah Kapınızda!

Sağlıklı ve dengeli beslenerek, aç kalmadan kilo vermek veya formunuzu korumak istiyorsanız Rafinera Classic menüleri tam sizin ihtiyacınıza göre planlandı. İlk hedefimiz vücudunuzda depolanan yağları yakarak en hızlı şekilde kilo kaybınızı gözle görülür hale getirmektir.

Kilo verme ve form koruma konusunda başarı oranımızın %92’lere ulaşmasının sırrı Classic menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Yüksek Protein, Düşük Karbonhidrat ile Beslenme

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Rafinera Protein Plus beslenme planı; aktif yaşam tarzına sahip, proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz. Karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Tümünü Göster

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Gamze Karaman Oyuncu

'Kilonuzu korumak ve uzun yaşamak için sağlıklı beslenin…' Kim bilir her gün kaç kere bu cümleyi duyuyoruz. Ancak yoğun çalışma saatlerine düzensiz yemek eklenince bu tavsiyeye uymak çok da kolay olmuyor. Sonuç istenmeyen kilolar olarak geri dönüyor. İşte tam da böyle bir dönemde Rafinera'yla tanıştım. Benim yerime ne yemem gerektiğini düşünen birilerinin olması kendimi çok özel hissettirdi...

Devamını Oku...
Şebnem Bozoklu Oyuncu

Sette yapılması en zor şey sağlıklı beslenmek. Bazen 17-18 saat boyunca orada oluyoruz ve sete gelen yemekler her zaman sebze ve salata ağırlıklı olmuyor. Rafinera bu noktada imdadıma yetişti ve hep hayalini kurduğum “Biri benim için sağlıklı, güzel yemekler hazırlayıp getirse” durumunu gerçek kıldı! Sabah erken saatlerde sete ya da evime geliyor, sürprizli siyah kutum ve içinden çıkan nefis lezzetler…

Devamını Oku...