Kararını Verdiysen Hemen Başlayalım!

İlk 10 günlük yemek paketlerinde geçerli TANIŞMA KAMPANYASINDAN hangi Rafinera paketi ile faydalanmak istersin?

Haydi Tanışalım

İster hemen sipariş verin, ister forma bilgilerinizi bırakın; tanışma hediyeniz sizi bekliyor…
İlk 10 günlük paket siparişinizde %10 tanışma indiriminiz var.

Rafinera ile sağlıklı ve dengeli beslenmek çok kolay!

Rafinera; diyetisyenler, gıda mühendisleri ve spor eğitmenleri tarafından planlanan hedefe yönelik kalorisi hesaplanmış ya da ihtiyaca yönelik hazırlanmış yemek paketlerinin her gün kapıya teslim edildiği bir beslenme planıdır. Rafinera Classic ve Rafinera Protein Plus. Her iki beslenme planında da günlük almanız gereken kalori miktarları ve bu kalorinin öğün bazındaki yağ, protein ve karbonhidrat değerleri sağlıklı ve dengeli beslenme prensiplerine göre hesaplanır. Ayrıca İki Kişilik Yemek Paketlerimiz 2 kişilik öğlen ve akşam yemeklerini içermektedir. Her gün size soğuk zincir ile teslim edilen kutunuzda 2 adet öğlen ve 2 adet akşam yemeği bulunur. Yemeklerimiz hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermediğinden 2 gün içerisinde güvenle tüketebilirsiniz.

Rafinera Nasıl Çalışır?

Rafinera; yaşam stilinize uygun, kalorisi hesaplanmış, sağlıklı ve dengeli beslenme prensibine göre hazırladığı beslenme paketlerini ve soğuk sıkım tekniği ile hazırlanan taze meyve sebze sularını kapıya kadar getiren bir servistir. Rafinera sistemi 5 basit adımdan oluşur.


Taze ve doğal malzemelerimizi günlük olarak seçiyoruz.

14 Senede 108,497  Kişiye dokunduk

ÖRNEK
MENÜLER

Rafinera'lı hayatınızda sizi nasıl tatların beklediğini merak ediyorsanız, örnek menülerimize göz atabilirsiniz. Rafinera beslenme planlarında günlük menüler, Rafinera Classic, Protein Plus ve Rafinera İki Kişilik beslenme planlarının kendi prensiplerine göre, uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygun olan kalori ve bu kalorinin karbonhidrat, protein, yağ dağılımları yapılarak özenle hazırlanmaktadır. Menülerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak hazırlanmakta ve 30 günde bir gerekli değişiklikler yapılarak kendini tekrar etmektedir.

Classic
Protein Plus
İki Kişilik

Yorumlar

Rafinera'yı tercih edenlerin başarı hikayelerini bir de kendilerinden dinleyin.