yüksek protein düşük karbonhidrat

Yüksek Protein, Düşük Karbonhidrat İster Misiniz?

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Rafinera Protein Plus beslenme planı; aktif yaşam tarzına sahip, proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Diyetisyenlerin sağlıklı beslenerek formunuzu koruma veya vücut ağırlığınızı yağdan kaybederek düşürme hedefinize ulaşabilmeniz için önerdiği gibi Protein Plus paketleri “3 ana ve 2 atıştırmalık ara öğün” olmak üzere tüm gün boyunca tüketmeniz gereken toplam 5 öğün yemekten oluşmaktadır.

sağlıklı vücudun yolu 70 beslenme

Sağlıklı Vücudun Yolu
%70 Beslenme, %30 Spordan Geçer…

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz, karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

İlk Siparişe Özel 20 Tam Günlük Pakete 5 Paket Hediye

Rafinera Protein Plus

31 Ekim’e kadar vereceğiniz ilk 20 Tam günlük Rafinera Protein Plus siparişinizde Tanışma Kampanyamızdan faydalanın 5 paketinizi anında hediye olarak alın.

Sipariş Ver