Yüksek Protein Düşük Karbonhidrat

Yüksek Protein, Düşük Karbonhidrat İster Misiniz?

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Rafinera Protein Plus beslenme planı; aktif yaşam tarzına sahip, proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için diyetisyenler ve spor eğitmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Diyetisyenlerin sağlıklı beslenerek formunuzu koruma veya vücut ağırlığınızı yağdan kaybederek düşürme hedefinize ulaşabilmeniz için önerdiği gibi Protein Plus paketleri “3 ana ve 2 atıştırmalık ara öğün” olmak üzere tüm gün boyunca tüketmeniz gereken toplam 5 öğün yemekten oluşmaktadır.

Sağlıklı Vücudun Yolu %70 Beslenme, %30 Spor

Sağlıklı Vücudun Yolu
%70 Beslenme, %30 Spordan Geçer…

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz, karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Tümünü Göster

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Çağrı Çıtanak Oyuncu

Rafinera ile tanışalı henüz 15 gün oldu. Bu süre içerisinde yoğun çalışma temposunda bile sağlıklı ve düzenli beslendim. Ne yemek yiyeceğimi, hangi ara öğünü tüketeceğimi, nasıl taşıyacağımı düşünmeden hem zamandan hem de enerjimden tasarruf ettim. Rafinera'nın Protein plus paketiyle spor yaptığım zamanlarda ek bir takviyeye ihtiyaç duymadım ve protein eksikliğinden kaynaklı hiçbir kas ağrısı çekmedim.

Devamını Oku...
Gamze Karaman Oyuncu

'Kilonuzu korumak ve uzun yaşamak için sağlıklı beslenin…' Kim bilir her gün kaç kere bu cümleyi duyuyoruz. Ancak yoğun çalışma saatlerine düzensiz yemek eklenince bu tavsiyeye uymak çok da kolay olmuyor. Sonuç istenmeyen kilolar olarak geri dönüyor. İşte tam da böyle bir dönemde Rafinera'yla tanıştım. Benim yerime ne yemem gerektiğini düşünen birilerinin olması kendimi çok özel hissettirdi. Öncelikle gerçekten hayatım kolaylaştı.

Devamını Oku...

30 Günlük Siparişte %15 İndirim

31 Ekim'e kadar vereceğiniz tüm 30 günlük Rafinera Protein Plus siparişlerinizde anında %15 indirimden hemen faydalanın.

Sipariş Ver