Kilo Vermek İstiyorum!

Aç kalmadan, kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip besinler ile sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız Rafinera Classic menüleri tam sizin ihtiyacınıza göre planlandı.

Rafinera Classic paketlerindeki başarımızın sırrı menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları çerçevesinde düşük yağ ile beslenmek vücudunuzda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olmaktadır.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Classic paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Vakitsizlikten Yakınmayın, Beslenmeniz Emin Ellerde…

“Vaktim yok, biri benim için yemeklerimi planlasın.” dediğinizi duyar gibiyiz. Doğru yerdesiniz! Biz diyetisyenlerimiz ile sizin için uygun menüyü oluşturuyor, gıda mühendislerimiz gözetiminde, kendi üretim merkezimizde yemeklerinizi pişiriyoruz. Soğuk zinciri koruyarak tüm gün yemeniz gereken öğünlerinizi, her gün en taze şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

Diyetisyenlerimiz kilo verme hedefinize ulaşabilmeniz için “3 ana ve 2 atıştırmalık ara öğün” olmak üzere tüm gün boyunca tüketmeniz gereken toplam 5 öğün yemeği önerse de; ihtiyacınıza göre daha az sayıda öğün içeren paketlerimizden de faydalanabilirsiniz. Önemli olan Rafinera’yı sizin yaşam tarzınıza adapte edebilmek.

Tümünü Göster

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Selay Topçuoğlu Rafinera Üyesi

Rafinera ile ilk tanışma hikayemden bahsederek klasik bir giriş yapmak istiyorum...

2013 senesi kilo problemimin beni ağlama krizlerine sokacak kadar ilerlediği bir seneydi. Araştırmaya başladım, mutfak şefi olmama rağmen kendim, az kalorili yemekler hazırlamak için mutfağa girdiğim anda en yüksek kalorili yiyecekleri yerken buluyordum...

Devamını Oku...
Şebnem Bozoklu Oyuncu

Sette yapılması en zor şey sağlıklı beslenmek. Bazen 17-18 saat boyunca orada oluyoruz ve sete gelen yemekler her zaman sebze ve salata ağırlıklı olmuyor. Rafinera bu noktada imdadıma yetişti ve hep hayalini kurduğum “Biri benim için sağlıklı, güzel yemekler hazırlayıp getirse” durumunu gerçek kıldı! Sabah erken saatlerde sete ya da evime geliyor, sürprizli siyah kutum ve içinden çıkan nefis lezzetler…

Devamını Oku...
-->