Ebru Tokay Ünsal RAFİNERA PAKET YEMEK SERVİSİNİ TERCİH ETTİ

Rafinera'yı tercih edenlerin başarı hikayelerini bir de kendilerinden dinleyin.

*Yorumlar ve başarı hikayeleri tümüyle gerçek kişilerin gerçek ifadeleri olmakla birlikte bu kişiler özelindedir.
Farklı kişiler için metabolizmaları ve diğer değişkenlere bağlı olarak sonuçlar farklılık gösterebilir.
Ebru Tokay Ünsal

Ebru Tokay Ünsal / Rafinera Üyesi

3 aylık diyet programımda bana destek olan tüm çalışanlarınıza teşekkür etmek istiyorum. İletişim kurduğumuz zamanlarda faydalı bilgiler vermenizden ve çözüm odaklı oluşunuzdan çok memnun kaldım. Telefonda görüştüğüm görevlilerin ses tonu, nezaketi ve hitabından da son derece memnun olduğumu ayrıca belirtmek isterim. 

Diyet serüvenime 78 kilo ile başladım. Üstelik kendimi 70-75 kilo aralığında sanıyordum. 3 ayda 65 kiloya düştüm. 60 kilo olmayı arzu etsem de tatil programım nedeniyle ara vermek zorunda kaldım, sonbaharda tekrar deneyeceğim. Eski tecrübelerime bakınca diyetisyenle tartışmak, diyeti yarıda bırakmak, moral düşüklüğü gibi anılar aklıma geliyor. Rafinera ile oldukça sancısız bir süreç gecirdim. Hiçbir yiyecek grubundan mahrum kalmadım hatta menüleri zevkle takip ettim. Çok lezzetli olduğu için hasta yemeği ön yargısı oluşmadı. Yeni lezzetleri sevdiğim için menüdeki çeşitler beni tatmin etti. Miktar bana bırakılsaydı daha çok tüketerek doymaya çalışacaktım ki bu miktar da ihtiyacımdan daha fazlası olacakmış onu anlamış oldum. Mide ağrısı, yanma ve şişkinlik sorunum kalmadı. Kendimle barışık şekilde sizin desteğinizle güzel bir süreç gecirdim. 

Çevremdeki insanların da çok ilgisini çekti. Özellikle işyerine gelen yemek kolileri merak konusu oldu. Metabolizmam yavaş diye önceden kendime haksızlık ettiğimi de anlamış oldum. Meğersem ben hep fazla yiyormuşum. Yorulmadan, özenle hazırlanan yemekleri yemek kendimi daha da iyi hissetmeme vesile oldu. Yoğun iş temposunda çalışanlara destek olan bir program olduğu için bu sistemde yer alan herkese tekrar teşekkür ederim.  

Sevgilerle

Ebru Tokay Ünsal