Rafinera Blog

Eğitici ve öğretici bilgiler bulabileceğiniz bir diyet ansiklopedisi

5 Adımda Sevgililer Günü'ne Hazırlık

5 Adımda Sevgililer Günü'ne Hazırlık
Diyete Başla Kilo Kontrolü Sağlıklı 5 Öğün Diyetisyen Desteği Uygun Fiyat Kapıya Teslim

Sevgililer Gününüz kutlu olsun :) Bu aşk ve kırmızı dolu günde sevdiklerimize sıkı sıkı sarılmalı ve varlıklarından duyduğumuz keyfi anlatmak kadar bizi de sevdiklerimizi de mutlu edecektir. Bununla birlikte hem hazırlık sürecinde hem de bu özel günde beslenmemize dikkat etmek özellikle biz bayanlar için olmazsa olmazdır.

Peki nasıl hazırlanmalıyız?

  • Sevgililer Gününe Rafinera ile hazırlanmanız için diyetisyenimizin sizin için özel hazırladığı 5 maddelik önerilere gelin bir göz atalım:
  • Gün boyunca tüketeceğiniz bol miktarda su ve bitki çayları toksinlerden arınmanızı sağlayarak vücudunuzu temizleyip, cildinizin daha dinç görünmesine yardımcı olacak.
  • Çikolatadan özel günlerde vazgeçemeyenlerdenseniz sevgililer gününde tercihiniz eritilmiş çikolatalı meyve salatası olsun:) Çikolatanızı bitter olandan yana kullanarak daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

  • Ana yemek tercihiniz sossuz ızgara et ile yanında ızgara veya buharda pişmiş sebze olabilir, aman dikkat! Şiş bir el ve yüz istemiyorsanız, yemeklerinize extra tuz ilave etmeyin, fazladan su tutmayın!
  • Alkol tüketecekseniz tercihiniz kalorisi daha az olan, romantik ortamların vazgeçilmezi şaraptan yana olsun! İçeceğiniz ne olursa olsun yemekle su içmeye de önem verin!
  • Bu güzel günü sadece yemekle sınırlandırmayın! Yemeğinizin ardından açık havada yürüyüş ekleyerek aşkınızın tadını çıkarın:)

Size özel hazırladığımız diğer bilgilere göz atmak isterseniz keyifle okuyacağınız blog sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.
Dyt Mine Bilge

Diyete Başla Kilo Kontrolü Sağlıklı 5 Öğün Diyetisyen Desteği Uygun Fiyat Kapıya Teslim