BİR KAPAK BİR HAYAT

Kilo kontrolü, form koruma ve daha sağlıklı bir hayat için günde 2 litre SU İÇİN!

OMURİLİK FELCİNE KISA BİR BAKIŞ

Türkiye'de her yıl binlerce kişi çeşitli nedenlerden ötürü omurilik felci sebebi ile tekerlekli sandalyede yaşamlarını sürdürüyor. Omurilik felcine yol açan durumların başında trafik kazaları, yüksekten düşme, sığ suya balıklama atlama ​gibi kazalar ​gelmekte. Omurga cerrahisi, omurilik tümörleri, omurilik kan akımını engelleyen herhangi bir durum, ateşli silah yaralanması ve başka pek çok sebebe bağlı olarak ​da bu h​astalık oluşabil​mektedir.​ Omurilik zedelendikten sonra ​ne yazık ki ​tekrar tedavi edil​emiyor​. Toplum olarak ortopedik engelli bireylerin tek başlarına hareket etmelerini, yaşadıkları dünyayı keşfedebilmelerini sağlayabiliriz.

Camın arkasından izlenen sokaklara, gidilemeyen parklara, kırık kaldırımlara, evden çıkmadan geçen zamana, hayatın tüm engellerine karşı gelin hep birlikte BİR KAPAK BİR HAYAT olsun diyelim. Bir kapak bir kapak daha çoğalsın omurilik felçlileri için sandalye olsun.

SU İÇ DESTEK OL!

Su içerek bedeninizi tazelerken, toplayacağınız plastik kapaklar ile de engelli vatandaşlarımızın hayatlarına özgürce devam etmelerine destek olabilirsiniz. Engellerin aşılmasına destek için yola çıktığımız bu projemize Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte ortak bir sosyal sorumluluk projesinde buluştuk. Yeter ki siz de "engelleri kaldırmaya destek olmak istiyorum" deyin. Gerisi çok daha kolay.

0212 323 30 10 no'lu hizmet hattımızı arayarak seçeceğiniz Perşembe, Cuma, Cumartesi günlerinden birinde; tarihlendirdiğiniz ve sevkiyatımızın olduğu bir servisiniz olduğu sürece; her hafta, haftada bir düzenli olarak kuryeniz Rafinera kutusuna biriktirdiğiniz kapakları sizden teslim alacaktır. Toplanan kapaklar projemiz kapsamında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne teslim edilecektir.

Haydi bol bol su içelim, vücudumuzu tazelerken plastik kapakları toplayarak desteğimizi gösterelim.